TechnoCold, najwyższa jakość chłodzenia od ponad 25 lat

TechnoCold, najwyższa jakość chłodzenia od ponad 25 lat

TechnoCold to marka obecna na polskim rynku systemów chłodzenia nieprzerwanie od ponad 25 lat. Przez cały ten czas jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy TECHNO-B (Włochy) – producenta wysokiej jakości urządzeń chłodniczych, we współpracy z którym zrealizowaliśmy tysiące udanych inwestycji. Nasza współpraca z firmą TECHNO-B przekłada się na ofertę handlowo-usługową, która z łatwością spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Swoim Klientom oferujemy niezawodne systemy chłodnicze, w tym rozwiązania innowacyjne i nieszablonowe, które przekładają się na produkty w pełni kastomizowane i dostosowywane do konkretnych potrzeb oraz wymagań technicznych i ograniczeń konstrukcyjnych obiektów, w których są eksploatowane.

Jakie urządzenia chłodnicze oferujemy?

Koncentrujemy się na dostarczaniu najnowocześniejszych urządzeń chłodniczych o szerokim spektrum zastosowań. Zapewniamy urządzenia i systemy posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, których wybór przekłada się na wysoką sprawność, niskie koszty eksploatacji oraz bezawaryjną pracę systemu. Nasza oferta obejmuje m.in.:

 • agregaty chłodnicze,
 • kompletne komory chłodnicze modułowe,
 • drzwi chłodnicze i mroźnicze,
 • przeszklone drzwi do chłodni oraz mroźni,
 • części zamienne do urządzeń TECHNO –B oraz TECHNOBLOCK.

Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo techniczne, montaż systemów chłodniczych oraz ich serwis na terenie całego kraju. Od lat współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami reprezentującymi różne branże. Każdemu Klientowi zapewniamy profesjonalną, a zarazem spersonalizowaną obsługę, której poziom staramy się stale podnosić rozszerzając zakres oferty handlowej i usług serwisowych.

Komu pomagamy?

Komory chłodnicze, mroźnie oraz urządzenia chłodnicze dostarczamy przede wszystkim Klientom reprezentującym szeroko rozumianą branżę spożywczą i gastronomiczną. Nasze rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością i jakością, ale również walorami estetycznymi. To pozwala na bezkompromisowe wkomponowanie urządzenia do reszty aranżacji lokalu czy hali produkcyjnej, zapewniając funkcjonalne i przyjemne dla oka środowisko pracy. Z naszych usług już skorzystali i stale korzystają Klienci prowadzący:

 • zakłady przemysłowo-produkcyjne,
 • zakłady mięsne,
 • zakłady drobiarskie,
 • spółdzielnie mleczarskie i zakłady specjalizujące się w przetwórstwie mleka,
 • przetwórnie ryb,
 • producenci i hurtownicy lodów,
 • zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego.

Jednocześnie z naszych rozwiązań korzystają lokale gastronomiczne oraz inne obiekty reprezentujące branżę HoReCa, hurtownie i sklepy, szpitale, stołówki pracownicze, a nawet wojsko.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z dostawcą wysokiej jakości układów chłodniczych zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)