Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

agregaty chłodnicze

Zajmujesz się produkcją artykułów wymagających niskich temperatur? Magazynujesz żywność, mrożonki spożywcze, lody lub inne tego typu produkty? Zadbaj o niezawodność pomieszczeń chłodniczych, wyposażając je w odpowiednie rozwiązania technologiczne. Jeśli poszukujesz niezawodnych urządzeń, proponujemy Ci nasze nowoczesne agregaty chłodnicze dzięki którym zapewnisz najlepsze warunki swoim produktom.

Wysoki standard wykonania

Jesteśmy firmą stawiającą na wysoką jakość produktów, dlatego nasze agregaty wyróżniają się estetyką i precyzyjnym wykonaniem. Wybieramy najlepsze materiały, a dzięki technologii malowania proszkowego gwarantujemy, że będą one odporne na uszkodzenia, zarysowania i korozję, pracując w każdych możliwych warunkach. Wysoka jakość to również niezawodność, bowiem nasze agregaty chłodnicze są wykonane z najlepszych podzespołów i testowane fabrycznie.

Na co możesz liczyć?

Nasze agregaty chłodnicze spełniają najwyższe normy unijne, a wraz z nimi otrzymujesz wiele innych korzyści.

• Zróżnicowana moc chłodzenia.
• Niski poziom generowanego dźwięku.
• Możliwość pracy na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.
• Ekologiczny czynnik chłodzący.
• Estetyczny wygląd i staranne wykonanie.


Gwarancja niezawodności

Stawiamy na niezawodność oraz pełną satysfakcję klientów, dlatego wszystkie nasze urządzenia poddawane są najsurowszej kontroli jakości i testowane w warunkach uważanych za ekstremalne. Wybierając jeden z wielu modeli, możesz liczyć na jego długą pracę i ograniczenie do minimum awaryjności, eliminując tym samym przestoje w procesie produkcji czy straty materialne. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej!