Chłodnie magazynowe

Przechowywanie produktów świeżych (tzw. fresh) wymaga zapewnienia odpowiednich warunków temperaturowych. Zadanie to realizują chłodnie magazynowe, których funkcjonalność pozwala na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu dedykowanego poszczególnym rodzajom produktów.

Chłodnie magazynowe różnią się od siebie pod względem:

  • rozmiaru,
  • organizacji miejsca przechowywania,
  • wyposażenia dodatkowego.

W Techno-Cold oferujemy szeroki wybór rozwiązań odpowiadających na zróżnicowane potrzeby przemysłu przetwórczego, branży spożywczej, jak również centrów dystrybucji. Nasze chłodnie magazynowe to produkty wysokiej jakości, których wybór przekłada się na realne korzyści dla przedsiębiorstwa.

Chłodnie magazynowe Techno-Cold

Chłodnie magazynowe Techno-Cold projektujemy i wykonujemy na bazie lekkiej konstrukcji stalowej. To pozwala nam dopasować rozmiar i układ chłodni do faktycznych potrzeb Klienta oraz możliwości technicznych w miejscu jej instalacji. Obudowy ścian i sufitu wykonujemy z wysokiej jakości płyt warstwowych. Zapewniają one wysoki poziom izolacji cieplnej i akustycznej, jednocześnie gwarantując wysoką trwałość i długą żywotność konstrukcji. Ich dodatkową zaletą jest łatwość utrzymania w czystości.

Wszystkie materiały, z jakich korzystamy podczas budowy i wyposażania chłodni to materiały certyfikowane i spełniające najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. To daje nam pewność, iż gotowe chłodnie magazynowe mogą być bez obaw użytkowane w każdej branży, w której wymogiem jest przechowywanie materiałów, półproduktów czy produktów gotowych w warunkach obniżonej temperatury.

Chłodnie magazynowe Techno-Cold – Kompleksowe rozwiązania

Nasza współpraca nie kończy się na zaprojektowaniu i wykonaniu konstrukcji chłodni magazynowej. Działamy profesjonalnie i kompleksowo. Zapewniamy wyposażenie chłodni we wszystkie niezbędne instalacje, w tym kluczowe dla prawidłowego działania komory systemy chłodzenia i wentylacji.

Systemy chłodzenia chłodni magazynowych dobieramy z szerokiego asortymentu urządzeń z naszej oferty. Doskonale je znamy, wiemy jak pracują i jak sprawdzają się w poszczególnych warunkach eksploatacji. Dzięki temu zapewniamy fachowy dobór chłodzenia, a co za tym idzie:

  • wysoką wydajność systemu chłodzenia chłodni magazynowej,
  • energooszczędność,
  • niezawodność,
  • niskie koszty utrzymania systemu chłodzenia w ruchu,
  • dostępność części zamiennych od ręki.

Klientów zainteresowanych zamówieniem chłodni magazynowej zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą komór chłodniczych i systemów chłodzenia. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjalista Techno-Cold z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w przygotowaniu specyfikacji zamawianego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą chłodziarek sprężarkowych!