Co trzeba wiedzieć o układach chłodniczych TechnoCold - Komory chłodnicze

Co trzeba wiedzieć o układach chłodniczych TechnoCold - Komory chłodnicze

Komora chłodnicza to zamknięta przestrzeń, w której utrzymuje się stałą temperaturę adekwatnie do wymaganych warunków dla przechowywanych produktów. Przestrzeń komory oddzielają od otoczenia przegrody o dużej izolacyjności cieplnej i paroszczelności, co umożliwia utrzymanie wewnątrz nawet bardzo niskich temperatur. W zależności od utrzymywanych temperatur komory dzieli się na:

  • chłodnicze (od 0 do +10oC),
  • mroźnicze (od -5 do -25oC),
  • mroźnicze głębokiego mrożenia (-30oC).

Marka TechnoCold jest producentem komór chłodniczych o uniwersalnym zastosowaniu. Nasze komory doskonale sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu, a ich specyficzna konstrukcja pozwala na skuteczną i bezpieczną instalację w dowolnym obiekcie, także w warunkach ograniczonej powierzchni.

Komory chłodnicze TechnoCold

Nasze komory chłodnicze nadają się zarówno do przechowywania żywności świeżej, jak i zamrożonej. Komory wykonujemy z paneli modułowych, co pozwala na tworzenie dowolnych konstrukcji. Ich szczelność gwarantuje odpowiednia budowa paneli. Zamki wbudowane w panele zapewniają trwałe łączenie ze sobą kolejnych komponentów, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu szczelności połączenia. To niezwykle istotne z perspektywy kosztów eksploatacji komory, której szczelność przekłada się na optymalizację pracy systemu chłodzenia, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z utrzymaniem zadanej temperatury.

O wysokiej jakości rozwiązań TechnoCold świadczy także łatwość utrzymania komory w czystości. Komory chłodnicze TechnoCold projektujemy i wykonujemy tak, aby odznaczały się wysokimi walorami estetycznymi, jednocześnie nie sprawiając problemów podczas mycia i czyszczenia. Wybór materiałów o bardzo dobrych właściwościach higienicznych owocuje konstrukcjami, które bardzo dobrze wpisują się w wysokie wymagania sanitarne i technologiczne. Co ważne komory TechnoCold to rozwiązania mobilne, które możemy z łatwością demontować i zamontować w innym miejscu bez uszczerbku na jakości komory czy parametrach jej pracy.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)